KARL LAGERFELD – Ж Паричници

7.290 ден

Нема на залиха

SKU: 221W3211-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 11 × 2 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена:да не дојде во контакт со влага и вода