12.790 ден 6.395 ден

Нема на залиха

SKU: KL62830-01S Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа