12.390 ден

Kоличина:
SKU: KL62537-011 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа