12.590 ден
7.554 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL62426-4LB Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 36
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа