13.990 ден
8.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL63110-40P Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 36, 37, 38, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа