12.890 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL62539I-00I Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 36, 37, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа