14.490 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL61932-41I Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа