16.490 ден

Kоличина:
SKU: KL62320-00X Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 38, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%