13.790 ден

Kоличина:
SKU: KL62610-01I Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина 35, 36, 37, 39, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа