12.390 ден
7.434 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL62576A-00S Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа