12.990 ден 6.495 ден

Нема на залиха

SKU: KL62210-001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа