KARL LAGERFELD – Ж Ракавици

6.990 ден

Kоличина:
SKU: 225W3606-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ракавици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода