15.890 ден

Нема на залиха

SKU: 220W3043-999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 25 × 13 × 24 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран