8.290 ден
4.145 ден

Двостран ремен со ширина од 2.5cm

Kоличина:
SKU: 220W3159-500 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина S, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода