8.390 ден
5.873 ден

Ширина на ременот – 2.5cm

Kоличина:
SKU: 225W3157-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода