8.590 ден
6.872 ден

Kоличина:
SKU: 226W3152-765 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 80, 85, 90, 95, 100
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа