7.990 ден

Двостран женски ремен во црна или бела боја. Ширина на ременот 2.5cm

Нема на залиха

SKU: 216W3150.51-998 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ремени
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода