14.990 ден 7.495 ден

Висина на потпетицата 5.5cm

Нема на залиха

SKU: KL30605-000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа