14.990 ден
8.994 ден

Висина на потпетицата 5.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL30605-011 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Големина 36, 37, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа