7.290 ден
4.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL81905-Y01 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 36, 37, 38, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022