11.590 ден 5.795 ден

Висина на платформата 3cm

Нема на залиха

SKU: KL80626-000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Сандали
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа