KARL LAGERFELD – Ж Високи потпетици

14.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL63245-K0M Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 38, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа