KARL LAGERFELD – Ж Високи потпетици

12.490 ден

Висина на потпетицата 10.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL30919C-1BP Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 37, 38, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа