KARL LAGERFELD – Ж Здолништа

15.990 ден
9.594 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 221W1201-728 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Жолта
Големина IT44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер

Вие исто така би сакале…

6.490 ден
3.894 ден

KARL LAGERFELD – Ж Маици

13.990 ден 8.394 ден

KARL LAGERFELD – Ж Чанти