KARL LAGERFELD – Ж Здолништа

13.990 ден
9.793 ден

Kоличина:
SKU: 221W1325.71-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 83%Вискоза 17%Полиестер