5.190 ден

Нема на залиха

SKU: RMB003FP059-07017 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук