6.390 ден 5.112 ден

Нема на залиха

SKU: CCMP04PK001-00001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин