6.990 ден 5.592 ден

Нема на залиха

SKU: CCMP03PK001-07017 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин