8.790 ден 7.032 ден

Нема на залиха

SKU: SMF300JS303-07017 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук