8.290 ден 6.632 ден

Нема на залиха

SKU: SMS002YW020-07074 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 40%Акрил 30%Памук 30%Волна