6.590 ден 3.295 ден

Нема на залиха

SKU: CCMC02PP003-07017 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин