6.990 ден

Нема на залиха

SKU: CCMC01PP003-00001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 97%Памук 3%Еластин