8.590 ден
5.154 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMB001TW187-00001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Големина 31, 32, 33, 34, 36
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин