3.490 ден 2.094 ден

Нема на залиха

SKU: TUH005TW099-04022 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук