3.290 ден 1.974 ден

Нема на залиха

SKU: TUH001TW099-07017 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук