6.590 ден 3.954 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: CCMC02PP003-00001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин