9.990 ден
5.994 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMC007TL319-04022 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Крем
Големина S, M, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Лен