9.990 ден
5.994 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMC305PP483-07017 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин