9.990 ден
5.994 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMC021PP572-F0042 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук