6.990 ден 4.194 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: CCMC01PP003-07003 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 97%Памук 3%Еластин