3.490 ден
2.094 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMR005JS206-07017 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук