3.990 ден
2.394 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMR309JS206-B0640 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Големина XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук