4.690 ден
2.814 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMR314JS324-09999 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин