4.690 ден
2.814 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMR600JS259-00001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Големина XL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук