3.490 ден
2.094 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMR004JS206-06008 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Црвена
Големина S, M, XL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук