3.490 ден
2.094 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMR001JS206-05175 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Розева
Големина S, M, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук