8.990 ден
5.394 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMP009PK145-F7001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Тегет
Големина S, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин