6.990 ден 4.194 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: TMP005PK001-05175 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Розева
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин