6.590 ден
3.954 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMP006PK001-03017 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Зелена
Големина S, XL, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин