6.990 ден
4.194 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: TMP005PK001-00001 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд LA MARTINA
Пол Машки
Боја Бела
Големина S, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин